Konference se konala ve středu 10. 10. 2018 v Univerzitním kině Scala v Brně, Moravské nám. 127/3

ÚČAST NA AKCI:
Konference byla určena především pracovníkům středisek a organizací zabývajících se environmentální výchovou nebo poradenstvím, pracovníkům státní správy a samosprávy, pedagogům a odborné veřejnosti. Zkrátka všem, kdo se podílejí na tvorbě a naplňování Státního programu EVVO a EP.
Účast na akci byla ZDARMA, náklady hradili Ministerstvo životního prostředí a Jihomoravský kraj.

Registrace na akci probíhala od 25. srpna 2018 do okamžiku naplnění kapacity akce pomocí registračního formuláře.

DOPRAVA:
Místo konání akce se nachází v historickém centru města Brna. Parkování na ulicích je zde od 1. září 2018 zcela vyloučeno, proto doporučujeme všem účastníkům konference, aby raději využili prostředky hromadné dopravy. Musíte-li přesto přijet automobilem, doporučujeme využít k odstavení vozidla parkovací domy (v bezprostřední blízkosti se nalézají PD Rozmarýn na Kounicově ulici 2a a PD Janáčkovo divadlo parking na Rooseveltově ulici 3, popř. PD Domini park v Husově ulici 14a. Možné je zaparkovat  také v městských částech dále od centra a do místa konání se dostat velmi dobře fungující městskou hromadnou dopravou – nejbližší zastávky MHD jsou Česká (tramvaje 4, 5, 6, 11, 12, trolejbusy 32, 34, 36) a Moravské náměstí (tramvaje 1 a 6). Jste–li v Brně poprvé, stačí se kohokoliv místního zeptat na sochu markraběte Jošta Lucemburského – kino Scala je totiž přímo naproti této nepřehlédnutelné soše.

STRAVA:
Pro registrované účastníky konference bylo zajištěno stravování a nabídka teplých i studených nápojů v místě konání akce – lehké občerstvení během přestávek a lehký oběd formou rautu.

MÍSTO KONÁNÍ:
Univerzitní kino Scala v Brně,  Moravské nám. 127/3 (poznávací znamení Jošt na koni aneb brněnská žirafa)